Ja tego właśnie nie rozumiem, nic mu to nie zmieni w jaki sposób przegra. A w odniesieniu do przyszłych walk i jakiś tam szans na tytuł w przyszłości to źle to widzę. Ale fakt oglądało się fajnie.
Kownacki też miał :wink:,nie wiem czy jest sens tak przyjmować i potem nie mieć zdrowia na kolejne walki. Przecież on jest tak rozbity, że narożnik to jest banda idiotów.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.