panowie, Expekt to największe gówno. Mój kumpel grał właśnie ten caschback, mieszka w bloku, wiadomo, że nie sprawdzi czy ktoś już tam jest zarejestrowany czy nie. Przegrał swój kupon, czekał aż mu oddzadzą stawkę, a oni, że nie ma takiej opcji, bo jego ip się powtarza i koniec gadania! Poprosił...