Wydaje mi się, że to niemożliwe żeby być tak popierdolonym, może gość jest na tyle cwany, że robi na tym jakieś siano? Tym bardziej, że jak pokaże go telewizja to dobrze się klika.
Ciekawe gdzie mieszka taki typek i czy chodzi tak po osiedlu?
Całe życie zajmowała się jakimiś pierdołami w telewizji, zarabiała na swojej ładnej buzi, a teraz poczuła misję i chciałaby zrobić coś ważnego. To jest urocze, kibicuję jej w misji ratowania świata.
No to chyba ktoś, kto się tak najebał, że spał sobie na stole podczas gaszenia, zyskuje +10 do zajebistości? To wysoko punktowana akcja na osiedlu. Maciej zyskał tym mój szacunek.
Tylko frajer, który nigdy nie podpalił chaty może go za to hejtować.
To właśnie pokazuje jak ten kraj jest roz.ebany. W zasadzie to nawet nie wiadomo gdzie szukać wiarygodnych informacji. Jak ktoś coś napisze to w pierwszym odruchu człowiek się zastanawia za kim on jest i jaki ma cel publikując materiał.
Zajebista afera, ale najwięcej uciechy jest z tego, że życie w końcu dojebało tym, którzy zarobili srogi hajs i zbudowali fejm. Nic tak nie cieszy jak idol leżący w wymiocinach.
Stąd te miliony wyświetleń.
Ta sprawa jest medialnie nośna i wszyscy chcą się teraz na niej wozić, fakty nie mają znaczenia. Gówno wpadło do wentylatora, a że wali po znanych osobach to tym bardziej podoba się gawiedzi.
Było już takich tematów wiele, dlatego nie ma co wydawać wyroków, różnie się to jeszcze może skończyć...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.