Nie no jasne, że to chodzi jaka była ostatnio zmiana, ale to oznacza też ostatnią tendencję kursu czyli, że rósł. Mocno rudego promują. Całe embedded mu poświęcone to będą ludzie na niego grali
Na pinnacle 2.36 i według bestfightodds zielona strzałka w górę, czyli niby rośnie, ale z tego co widzę to raczej się utrzymuje na tym samym poziomie od paru dni. Ciężko wyczuć. Ja jeszcze czekam, ale drobnymi będę grał, więc mała różnica
Tak myślę i myślę czemu Danka zaryzykował możliwość zbicia kury znoszącej ryże jajka i stracenia fortuny i doszedłem do wniosku, że Danka i Fertitty wjechali all in w Mendesa :dance:
Ja to jakoś czuję, że Mendes zje Rudego, ale raczej przy takim kursie tego nie postawię. Gdyby było około 3 na niego to bym coś rzucił. Mój osąd jest trochę zaburzony, bo jakoś imponuje mi atletyzm Mendesa, jego obalenia i to, że potrafi uderzyć. Zawodnik kompletny. Mam przed oczami wizję jak...
Panowie sorry za lekki offtop, pytałem w tym temacie na górze, ale nikt nie odpowiedział - czy przy wypłacie z pinnacle pobierają prowizję 3%? Jakąś taką dziwną informację miałem w mailu od nich, ale miałem tam też żeby wysłać skan dowodu i skan jakiegoś rachunku, ale napisałem maila czy to...
Panowie mam takie pytanie - jak wygląda wypłata z pinnacle? Mam tam trochę kasiory i chciałbym ją wypłacić. Ponoć 1 przelew w miesiącu jest darmowy, ale coś doczytałem, że pobierają 3% prowizji? To prawda?
Yoel to zwierz, a Moczida zdaje się, że już powoli traci na szybkości, a przy jego stylu counter strikingu ma to ogromne znaczenie. Tylko Yoel z tą kupą mięśni może spuchnąć..
Granie singli w sumie nie jest złe, tylko zrobiłem błąd. Zastanawiałem się czy zagrać lapilusa i kawajiriego w singlach czy dać dubel na naszych i patriotycznie skusiłem się na to drugie
Gratulacje @Cloud . Podoba mi się sposób w jaki grasz. Wszystko albo nic. Masz jaja.
Ja niestety lekko w plecy, ale drobnymi grałem, więc do przeżycia. Szkoda, że under 2.5 nie wszedł na Aśce to byłbym prawie na 0
@Underdog nie wiem jak wyglądały karty sędziowskie, ale według mnie Piotrek wygrywał na punkty i to przerwanie lekarskie też nie było zbyt dobre, więc nie czuję, że to był do końca zły typ. Tak samo Asia może skręcić kostkę i przegrać po dominacji. Taki sport
Już nie mogłem edytować poprzedniej wypowiedzi. Poleciały jeszcze 2j. na Hallmann + Sajewski, więc głównie od nich będzie zależało czy jutro będzie darmowy kebab i browary :bayan:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.