Jak oglądałem materiał Mighty Mouse'a jak trenował z Khabibem i Islamem, to gadali tam o Abubakarze chwilę i Khabib mówił, że ma zawalczyć april/may w new organization i że chyba w London. Teraz wiemy, że Abubakar jest w GFL, ciekawe czy termin i miejsce się pokryje, jeśli to w ogóle dojdzie do...