ja Skepte bardzo lubie, ale skillowo czysto jest troche gości lepszych od niego jak np właśnie Wiley czy jego brat Jme (z tych "mainstreamowych") no i w UK też masa podziemnych gości jest kozaków
Skepta się spierdolił mocno od kiedy zaczął więcej w Stanach siedzieć, stał się bardzo nudny i...