Jestem po trzydziestce, wchodzę sobie jeszcze w stare miejsca poczytać i pogadać z przyzwyczajenia. Facebokowe grupki mnie wkurwiają, na resztę social mediów jestem za stary, zostaje mi forumek, jedno jedyne miejsce, gdzie jeszcze wchodzę.
Wiesz, niby człowiek dojrzewa, starzeje się, też pewne...