Search results

  1. JosueEstebanez

    Sport

    Co tu tak cicho? Kamil w ciągu tygodnia ma na rozkładzie Augera Aliassime, Medwedewa i De Minaura :antonio:
  2. JosueEstebanez

    Wyniki PRIME 17 – wyniki gali. Sprawdź, kto wygrał!

    Brodaty to najgorszy podludź jaki się trafił w tym całym środowisku
  3. JosueEstebanez

    Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

    Kamil Majchrzak 3,75 Jak wygrał z Felixem i Medwedewem to nie wiem czemu miałby nie wygrać z De Minaurem, a kurs fajny i można próbować
  4. JosueEstebanez

    NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

    Nie nadaje się? Pewnie złożyłby 30 lepszych składów i to tylko taki mój typ na szybko, ale czemu turas nie?
  5. JosueEstebanez

    NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

    Brunson + Wemby + Jokic +Antony Edwards + Sengun Ale by to chodziło :antonio:
  6. JosueEstebanez

    NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

    Za łatwo by było jakby dziś to wygrali, ale co się odwlecze.....
  7. JosueEstebanez

    NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

    20 kamer a i tak nie widzą błędów kroków na tym poziomie :DC:
  8. JosueEstebanez

    NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

    Każda seria kiedyś się kończy, niech wygra lepszy :conorsalute:
  9. JosueEstebanez

    NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

    San Antonio jazdaa:bleed:
  10. JosueEstebanez

    Wyniki PRIME 17 – wyniki gali. Sprawdź, kto wygrał!

    Pierdolony pozer brodę zajebał i myśli, że będzie groźny :DC: Wyłapał od jakiegoś brokuła niedawno :DC:
  11. JosueEstebanez

    GLORY

    Kromah pamięta kto jest królem i życzy powodzenia Poatanowi jutro:frankapprove:
  12. JosueEstebanez

    GLORY

    Jak Alex Pereira z Jasonem Wilinisem :frankapprove:
  13. JosueEstebanez

    GLORY

    Niech zrobią Glory w Warszawie :jjsmile:
  14. JosueEstebanez

    GLORY

    Wisse konkretnie się prezentuje, Marokańca rozpierdoli czuje
  15. JosueEstebanez

    GLORY

    Na vipleague leci
  16. JosueEstebanez

    GLORY

    Plazibat ładnie chłopa rozjebał
  17. JosueEstebanez

    Podludzie

    Niech tak powie o Mahomecie w jakimś Pakistanie czy innej dziurze to mu łeb odetną :fjedzia: Jebać tą kurwę i mam nadzieje, że mu ktoś łeb urwie offline
  18. JosueEstebanez

    GLORY

    Jebać te Glory i Marokańców co zostali wyjaśnieni przez Tedków
  19. JosueEstebanez

    GLORY

    Przegrał?
Back
Top