W sumie PSG to nie wiem czy się łapie bo odkąd tam rządzi Luis Campos to nie wydawali milionów na lewo i prawo jak w City licząc na jakiś strzał tylko tam jest mądrze budowana drużyna.
City racja bo Pep w Barcelonie miał samograj i tam mogli równie dobrze grać bez trenera i tak by wszystkich...
Ja tam wolę słuchać np Tomka Hajty co nazywa rzeczy po imieniu i nie bawi się w jakieś zachodnioeuropejskie wymawianie nazwisk. Czasem zajebie babola, ale to były piłkarz i wolę słuchać jego anegdot niż piedolenia Borka czy innego oszołoma
Roman to chyba jeden z niewielu przypadków które pokazują, że pieniądze robią różnicę, ale trzeba je mądrze wydawać.Co wtedy zbudował drużynę to coś pięknego, a jak na PES się nimi grało :antonio:
Kradzież z Barceloną będzie pamiętana na wieki
Daj spokój, gdyby nie United z Carrickiem to by było zero zainteresowania pilką przez najbliższe dwa lata, ŁKS kolejny sezon poza ekstraklasą to i kadra chuja gra :korwinlaugh:
Wiadomo nowy rok nowe nadzieje i trzeba wierzyć, taki nasz los :korwinlaugh:
Tam chyba Patrick Kluivert dużo się przyczynił do rozwoju piłki, większość ich ma jakąś historię w Holandii czy Europie i Holendrzy mocno ich wspierają jeśli chodzi o myśl trenerską i rozwój. Czuje, że my w tym momencie też byśmy mogli się z nimi męczyć
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.