Ty musisz przyswoić, że nie jesteście jacyś wyjatkowi i gdyby nie nabijane ptk przez Legię to rownie dobrze ktoś inny mógł je nabijać. Tym bardziej, że sami nie raz skompromitowaliście Polskę na arenie międzynarodowej więc zakładanie z góry przez Was, że KSG czy Gieksa wyłapią eurowpierdol jest...