Czytam właśnie co tam sie odpierdala i ciężko mi uwierzyć, że Melon na takie coś pozwala bo Mozyrko powinien być wyjebany juz po tym sezonie, a tu pozwolili mu ściągnąć nowych bramkarzy :korwinlaugh: i zawija się z klubu w połowie okienka, Dramat jakiś bo nie wiem kogo tam wyczarują w tym...