Pomimo że ostatnią galę uważam za bardzo udaną to promowanie ksw40 mcsweeneyem który wiadomo od dawna ma problemy zdrowotne było po prostu zwykłym kurestwem ze strony organizacji.
http://www.lowking.pl/doniesienia-donald-cerrone-wystapi-walce-wieczoru-ufc-gdansku/
Oh boy, oh boy, oh boy!!!!:duckfap:
Gunnar chyba nie ma walki więc byłoby kozak zestawienie w sam raz na europejską galę.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.