Łatwo się zgodzić z tym co mówisz. Ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Nike i Adidas to firmy globalne, które sprzedają na wszystkich rynkach, może mieszając różne kolory modeli optymalizują koszty reklamy? Może to inni, działający na naszym rynku próbują się do nich upodobnić, by wyglądać...