Mój pogląd na to o czym piszesz nie różni się od Twojego, może tylko mam większy dystans... Przez 8 lat rządził PiS, pomiatał częścią społeczeństwa, obrażał inteligencję części obywateli, i się skończyło. To co teraz się zaczyna, również się skończy, ale najpierw muszą nasycić się zwycięstwem...