Podobno idą zmiany w Disney i Netfilx, skapnęli się, że albo szczytne, progresywne idee, albo pieniądze. A wiadomo, że nie ma ważniejszej idei od hajsu.
Skoro odbiorcy są podzieleni na lewica/prawica, republikanie/demokraci, czarni/biali, to dlaczego masz robić produkt tylko dla jednej części...