Siemano.
Jako że nie znalazłem jeszcze oddzielnego tematu na tym forum, pomyślałem, że założę swój. Łaskawcy z Sony uraczyli nas w tym miesiącu Diablo IV w pakiecie - jako diablosowy nerd od dzieciaka, nie mogłem przegapić okazji.
Ktoś stąd gra aktywnie? Mam parę pytań.
Dodatkowo, chętnie...
Andromedy nawet nie instaluj. Ja za dzieciaka miałem za słaby komputer by pograć w nowe gierki, więc Mass Effect ograłem dopiero jako stary chuj jak dali w PS+ trylogię. Nawet nielubiana przez ludzi trójka podobała mi się w chuj, natomiast Andromeda... No, aklimatyczne. Jedyne co jest lepszego...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.