Też kiedyś ukradziono mi rower z garażu. Jako, że miałem wszystkie papiery, zgłosiłem kradzież na Policję. Już w sumie straciłem nadzieję na to, że go odzyskam. Minęło pół roku, wracam ze szkoły a tu stoi mój rower pod domem z wypasionymi błotnikami, których nie było (dzięki złodzieju). Także...