Też długo chorowałem na Timberlandy, później zaopatrzyłem się w buty tej firmy z myślą o górskich wędrówkach. 3 wyjazdy w góry i gore-tex po prostu się odpruł. Jako, że buty były z USA i przeleżały trochę w szafie, nie było szans na reklamacje. Buty są bardzo wygodne, co najważniejsze super...