Search results

  1. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Dzisiaj pierwszy raz wybrałem się na odcinek trasy Velo Dunajec. Świetna sprawa, ścieżka rowerowa gładka jak stół. Czekam na kolejne etapy, z tego co widziałem prace są już zaawansowane. Ogólnie jestem zaskoczony całą infrastrukturą, miejscami odpoczynku dla rowerzystów itd. Spotkałem pewnego...
  2. B00YAK

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Polecam w ciemno. Trochę tym jeździłem i bardzo mi odpowiadał.
  3. B00YAK

    Newsy MMA Userów

  4. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Ja mam SR Suntour XCR 32 RL Coil o skoku 100 mm i jestem zadowolony z tej firmy, o drugim się nie wypowiem bo najzwyczajniej nie miałem z nią do czynienia.
  5. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Nie taki bajer. Mi się często przydaje przy jeździe po asfalcie i pod górki.
  6. B00YAK

    Tanio skóry nie sprzedam

    @MMAkłowicz Rapier
  7. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Myślę, że to dobra opcja na przyszłość. Na razie czerpię radochę z tego co mam. Przebieg ma niewielki około 2000 km, także jeszcze dużo przed nim :wink:
  8. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Dopiero 3 przejażdżka w tym sezonie, ale jestem zadowolony. Udało się uciec przed deszczem, tylko halny w drodze powrotnej stopował. Czasami chciałbym szosę, ale jak wpada się na szutry to szybko przechodzi :lol:
  9. B00YAK

    Tanio skóry nie sprzedam

    @MMAkłowicz
  10. B00YAK

    Tanio skóry nie sprzedam

    Info o walce Dawida Zawady -> walka Porczyk na tej samej gali -> sherdog Porczyk - zonk gdzie jest Shaparenko - fb Iryny Podsumowując, wszystkie drogi prowadzą do "Rzymu" :lol:
  11. B00YAK

    Tanio skóry nie sprzedam

    Shaparenko wyszła za mąż. Teraz jest Pani Kisielowa.
  12. B00YAK

    Tanio skóry nie sprzedam

    Inba
  13. B00YAK

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    @VoRaNeK Jaki trzeba mieć dodatek do Kodi żeby mieć wszystkie Polsaty Sport itd.?
  14. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    W sklepie, w którym ja kupowałem są wyprzedaże np: http://www.dobrerowery.pl/kross-level-b2-s?from=listing http://www.dobrerowery.pl/kross-evado-4-0-2016?from=listing http://www.dobrerowery.pl/kross-level-b1?from=listing Patrzyłem cenowo, nie zagłębiałem się w osprzęt. Jest tego więcej...
  15. B00YAK

    Newsy MMA Userów

    Polecam całą rozmowę w rozwinięciu:
  16. B00YAK

    Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

    Ja osobiście kupuję tylko Levisy, mam swoje ulubione 3 modele i wokół nich się obracam, czasami zmieniając krój. Dla mnie są bezkonkurencyjne.
  17. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Ciężko będzie znaleźć cokolwiek w takiej kwocie. Średnio to wydatek rzędu 1400-1500 zł i to za używany sprzęt. Np. Cube Analog 29 coś jak poniżej: http://allegro.pl/cube-analog-alu-47cm-deore-hydraulika-r29-i6774749469.html
  18. B00YAK

    "Popedałujmy" - kącik rowerowy.

    Ja mam takiego, tylko w edycji limitowanej na lepszym osprzęcie Shimano Deore. W każdym razie polecam. https://www.kross.pl/pl/2014/mtb-xc-26quot/level-a4 Może uda Ci się jeszcze kupić z wyprzedaży rocznika (co ja uczyniłem), można dorwać nawet 500 zł taniej.
  19. B00YAK

    Co się dzieje z...

    Poszedł w boks, ale nie wiem czy obecnie coś walczy. Mirek miał nieoszlifowany diament pod nosem.
Back
Top