Dzisiaj pierwszy raz wybrałem się na odcinek trasy Velo Dunajec. Świetna sprawa, ścieżka rowerowa gładka jak stół.
Czekam na kolejne etapy, z tego co widziałem prace są już zaawansowane. Ogólnie jestem zaskoczony całą infrastrukturą, miejscami odpoczynku dla rowerzystów itd.
Spotkałem pewnego...