Niby normalne to nie jest, ale przecież w tym frikopatusach odbywały się już większe patologie. Tych panienek mi nie szkoda, bo przecież robią to dla hajsu i fejmu. Maja też kaski na facjatach, więc jakieś tam zabezpieczenie jest.
Jeżeli faktycznie uprawiają one jakieś sporty walki w miarę...