Nie każdy z gejones będzie miał szczęśliwe zakończenie jak Ralph Schumacher. Przez kilkanaście lat męczył się z żoną, ale w końcu dopiął... zapiął? swego. wkleiłem o tym artykuł w temacie o dąciążatorze pederatorze pedziańskim. Piękna rzecz!
https://www.onet.pl/styl-zycia/plejada/ralf-schumacher-zrobil-coming-out-w-wieku-49-lat-mial-zone-przez-14-lat-ufalam-mu/mrtw0pz,0898b825
I dla pederatora kiedyś nadejdzie ten piękny dzień. :heart:
https://www.pudelek.pl/akop-szostak-uslyszal-diagnoze-osobowosci-borderline-w-moim-przypadku-wiaze-sie-to-z-bardzo-intensywnym-przezywaniem-emocji-7291074763049248a
"Zastanawiałem się, czy o tym napisać. Jednak wiecie, że od lat dzielę się z Wami zarówno dobrymi, jak i trudnymi momentami...
Tylko Rfon! R-Fon to rosyjski telefon komórkowy z systemem operacyjnym Rosa OS na pokładzie.
https://spidersweb.pl/2023/08/rosa-r-fon-telefon-rosja.html
Wrong! Jak to mawiał Arnold ;-) Często miałem po dwa telefony -- jeden firmowy. Wciąż mam firmowego Iphone i ma właśnie ponad 4 lata. Dewastowany na wszelkie sposoby. Samsungi przy upadkach po prostu mi się rozlatywały. Ale co kto lubi, to niech ma.
Miałem już z 4 czy 5 Iphonów przez ponad dekadę. Żaden się nie zepsuł. Łącznie przetrwały pewnie setkę upadków -- zawsze miałem szkło hartowane. Sprawdzały się w naprawdę trudnych warunkach na budowach.
Miło wspominam Nokię na windows phone -- Stare nokie z fizycznymi klawiaturami to w ogóle...
Prawie na pewno masz rację. Po prostu chciałem mu dać „the benefit of the doubt” – mimo że niespecjalnie go nie lubię i uważam, że jego wywiadom daleko jest do profesjonalizmu. Facet za bardzo fraternizuje się z zawodnikami. Chociaż to ostatnie można zarzucić w sumie większości „dziennikarzy” mma.
Gdyby tak brzmiał na żywo to byłbym pod sporym wrażeniem talentu. Ale tak jak piszesz -- to prawie na pewno musi być mocno podrasowane. A jeżeli nie jest... to niech w cholerę rzuca to dziennikarstwo, bo jest w tym słaby, i zostaje artystą :lol::lol:
Usyk jest bardzo inteligentny jako zawodnik. Rekreacyjnie uprawia też inne sporty walki jak BJJ. Myślę, że szybko by się podszkolił w niektórych elementach. Nie lubię go jako człowieka, ale inteligencji ringowej Rico mógłby mu pozazdrościć. Do tego usyk ma wybitną pracę nóg – jedną z najlepszych...
Ma tylko dla portfeli -- Ukraińca i Holendra. Jakby to było w K1, to jakiś sens by miało dla sportu/widzów, ale w boksie raczej najmniejszego.
Ukier nie ma obowiązku wyjścia ze strefy komfortu, ale gdyby to zrobił, to zyskałby mega szacunek. Podejrzewam, że nawet w K1 byłby faworytem.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.