Search results

  1. tucznik

    Suchary billa 2.0

  2. tucznik

    Suchary billa 2.0

    Nie każdy z gejones będzie miał szczęśliwe zakończenie jak Ralph Schumacher. Przez kilkanaście lat męczył się z żoną, ale w końcu dopiął... zapiął? swego. wkleiłem o tym artykuł w temacie o dąciążatorze pederatorze pedziańskim. Piękna rzecz!
  3. tucznik

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    https://www.onet.pl/styl-zycia/plejada/ralf-schumacher-zrobil-coming-out-w-wieku-49-lat-mial-zone-przez-14-lat-ufalam-mu/mrtw0pz,0898b825 I dla pederatora kiedyś nadejdzie ten piękny dzień. :heart:
  4. tucznik

    Suchary billa 2.0

  5. tucznik

    Suchary billa 2.0

  6. tucznik

    Suchary billa 2.0

  7. tucznik

    Suchary billa 2.0

  8. tucznik

    Akop Szostak kończy karierę w MMA, zaczyna przygotowania do triathlonu!

    https://www.pudelek.pl/akop-szostak-uslyszal-diagnoze-osobowosci-borderline-w-moim-przypadku-wiaze-sie-to-z-bardzo-intensywnym-przezywaniem-emocji-7291074763049248a "Zastanawiałem się, czy o tym napisać. Jednak wiecie, że od lat dzielę się z Wami zarówno dobrymi, jak i trudnymi momentami...
  9. tucznik

    Suchary billa 2.0

    Tylko Rfon! R-Fon to rosyjski telefon komórkowy z systemem operacyjnym Rosa OS na pokładzie. https://spidersweb.pl/2023/08/rosa-r-fon-telefon-rosja.html
  10. tucznik

    Suchary billa 2.0

    Wrong! Jak to mawiał Arnold ;-) Często miałem po dwa telefony -- jeden firmowy. Wciąż mam firmowego Iphone i ma właśnie ponad 4 lata. Dewastowany na wszelkie sposoby. Samsungi przy upadkach po prostu mi się rozlatywały. Ale co kto lubi, to niech ma.
  11. tucznik

    Suchary billa 2.0

    Miałem już z 4 czy 5 Iphonów przez ponad dekadę. Żaden się nie zepsuł. Łącznie przetrwały pewnie setkę upadków -- zawsze miałem szkło hartowane. Sprawdzały się w naprawdę trudnych warunkach na budowach. Miło wspominam Nokię na windows phone -- Stare nokie z fizycznymi klawiaturami to w ogóle...
  12. tucznik

    Suchary billa 2.0

  13. tucznik

    "Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!

    https://www.forbes.com/sites/janakirammsv/2026/05/17/uber-burns-its-2026-ai-budget-in-four-months-on-claude-code/
  14. tucznik

    Pierdololo branżowych dziennikarzy

    Prawie na pewno masz rację. Po prostu chciałem mu dać „the benefit of the doubt” – mimo że niespecjalnie go nie lubię i uważam, że jego wywiadom daleko jest do profesjonalizmu. Facet za bardzo fraternizuje się z zawodnikami. Chociaż to ostatnie można zarzucić w sumie większości „dziennikarzy” mma.
  15. tucznik

    Pierdololo branżowych dziennikarzy

    Gdyby tak brzmiał na żywo to byłbym pod sporym wrażeniem talentu. Ale tak jak piszesz -- to prawie na pewno musi być mocno podrasowane. A jeżeli nie jest... to niech w cholerę rzuca to dziennikarstwo, bo jest w tym słaby, i zostaje artystą :lol::lol:
  16. tucznik

    Rozpiska Usyk vs Rico: Glory in Giza – karta walk, transmisja, informacje o gali

    Usyk jest bardzo inteligentny jako zawodnik. Rekreacyjnie uprawia też inne sporty walki jak BJJ. Myślę, że szybko by się podszkolił w niektórych elementach. Nie lubię go jako człowieka, ale inteligencji ringowej Rico mógłby mu pozazdrościć. Do tego usyk ma wybitną pracę nóg – jedną z najlepszych...
  17. tucznik

    Rozpiska Usyk vs Rico: Glory in Giza – karta walk, transmisja, informacje o gali

    Ma tylko dla portfeli -- Ukraińca i Holendra. Jakby to było w K1, to jakiś sens by miało dla sportu/widzów, ale w boksie raczej najmniejszego. Ukier nie ma obowiązku wyjścia ze strefy komfortu, ale gdyby to zrobił, to zyskałby mega szacunek. Podejrzewam, że nawet w K1 byłby faworytem.
Back
Top