@Cassius42 elegancka robota:penn:, powinieneś w GUSie pracować taki jesteś skrupulatny w tych swoich opracowaniach. Jak już będzie "Mam pewniaka - sezon 100" trzeba się będzie zrzucić i jakiegoś jubileuszowego kaktusa Ci sprezentować.
@astrida wesprzyj tę zbiórkę https://www.siepomaga.pl/krzys-hulboj i daj wyraz swojego uznania dla dobrej formy Marysi Silvy ustawiając tę fotę na swoim profilowym:beer: :
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.