Moim zdaniem bardzo słabo się zaprezentował w każdym aspekcie. Przede wszystkim on nie potrafi w stójce ciosów przyjmować. Jak na 4 lata treningu to wygląda mizernie.
Dziękuję za dobre słowo. To był wymagający i stresujący sezon, rywale prezentowali bardzo wysoki poziom. Bycie Double Champem zobowiązuje i postaram się nie rozczarować kibiców podczas kolejnych startów:hitman:.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.