Ja się nakręciłem na ten serial the rain, bo uwielbiam klimaty postapo itp i liczyłem na coś takiego, ale po kilkunastu minutach musiałem wyłączyć, bo nie dałem rady tego oglądać. Z opinii na filmweb wygląda, że kolejne odcinki trzymają poziom pierwszego, więc nie oglądam dalej