Search results

  1. A

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Trzy miesiące temu kupiłem z kolegą na współę busa i go nie zarejestrowaliśmy. Jutro idziemy to zrobić i wyczytałem, że jest czas 30 dni, a później jest kara (od 200 do 1000 zł). Da się tej kary jakoś uniknąć? Miał ktoś taki przypadek?
  2. A

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Kolega z pracy nie poszedł na test jak go lekarka skierowała i nie odbierał telefonów z numerem kierunkowym z Warszawy. Od księgowej się dowiedział po fakcie, że był na kwarantannie przez 10 dni
  3. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Zakupiłem ostatnio wasteland 3 na ps4 pro. Pograłem póki co z dwie godzinki, ale klimacik postapo, tworzenie postaci i turowa walka przypomina piękne czasy pierwszych falloutów :antonio:
  4. A

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Dzięki za info. Ja tak na szybkiego sprawdziłem jak pisali mi ten mandat i nawet za bardzo nie chciało mi się wnikać, bo dość miałem gadek tych tępych buców. Najlepszy był tekst na starcie ,,a co wy myślicie, że z miasta jesteście to na wiosce masek nie musicie zakładać". I coś ze statystykami...
  5. A

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Tak, bo ponoć teraz się nie opłaca nie przyjmować jak weszła jakaś ustawa, ale zapłacę dopiero jak się upomną.
  6. A

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Dostałem 20 zł mandatu za brak maseczki w sklepie :waldeklaugh:
  7. A

    Cyberpunk 2077

    Gra ktoś na ps4pro? Te patche coś poprawiły? Zamówiłem za te 90 zł i w następny weekend będę lutował ::snoopd::
  8. A

    Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

    Witam Panowie, Wy dobrze ogarniacie różne sklepy internetowe. Są gdzieś jakieś dobre promocje na buty nike?
  9. A

    Seriale

  10. A

    Seriale

    No właśnie chyba po prostu nie mój klimat
  11. A

    Seriale

    Obejrzałem 3 odcinki Sharp Objects i jakoś mnie nudzą. Dalsze są w ten sam deseń?
  12. A

    Seriale

    Też nie popieram, ale to silniejsze ode mnie :lol: Mam kodi i generalnie od tego wolę korzystać z zatoki, ale ostatnio się trochę rozbestwiłem, bo mam netflixa i spodobała mi się wygoda użytkowania. Trzy kliknięcia i sobie oglądam film/serial w dobrej jakości, odcinki same się przełączają...
  13. A

    Seriale

    Wie ktoś czy działają konta HBO GO z allegro po 12 zł? Jakiś czas temu kupiłem za 1 zł, ale po 3 dniach zablokowali i te wszystkie aukcje za 1-2 zł zniknęły i niedawno pojawiły się za 12 zł. Z netflixem za 2 zł nie było problemów. Nie dadzą cebulakowi żyć :jon:
  14. A

    Seriale

    Ja się nakręciłem na ten serial the rain, bo uwielbiam klimaty postapo itp i liczyłem na coś takiego, ale po kilkunastu minutach musiałem wyłączyć, bo nie dałem rady tego oglądać. Z opinii na filmweb wygląda, że kolejne odcinki trzymają poziom pierwszego, więc nie oglądam dalej
  15. A

    Seriale

    Ja kiedyś się naciąłem na ten serial, bo zobaczyłem wysoką średnią ocen i wysoką popularność i straciłem godzinę życia. Fakt, że to typowe problemy małolatów i może się to podobać jak ktoś lubi takie klimaty. Do mnie nie trafia i szkoda mi było czasu
  16. A

    Seriale

    Dzięki wielkie :beer:
  17. A

    Seriale

    @Cactus mogę prosić o linki do czterech (lub pięciu) odcinków Kruka. Jak zwykle dygam ruszać polskie produkcje z torrentów :confused:
  18. A

    Seriale

    Dom grozy (Penny Dreadful) - dobre to? Kolega polecał, ale mu to się i Botoks podobał, więc nie wiem czy mu ufać. W sumie widzę Eve Green w obsadzie to może warto obejrzeć
  19. A

    Seriale

    Dzięki wielkie :pray::pray: Zaraz wleci odcineczek przed snem
  20. A

    Seriale

    Głupio mi tak prosić @Cactus , bo ogólnie mało się wypowiadam na cohones, ale byłbym bardzo wdzięczny za drugi sezon Watahy. Linki na pebx powygasały, a z torrentów boję się polskie produkcje ruszać. Pierwszy sezon łyknąłem w dwa dni i jestem pozytywnie zaskoczony tym serialem.
Back
Top