I ja trochę pykam i mam lekko mieszane uczucia, bo lubię w grach z otwartym światem robić wszystkie poboczne aktywności, ale trochę mnie ten cp nudzić zaczyna, a otwarty świat jest chyba największym minusem, bo przemieszczanie się traktuję jako zło konieczne. Wolałabym opcję ,, szybka podróż" z...