Search results

  1. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Kurna i mnie ten steam deck strasznie kusi, bo mam mega mało czasu żeby pograć, a ogólnie lubię spędzić bezsensownie czas i się odstresować, ale ciągle się boję, że będę miał słaby miesiąc i nie będę miał na chleb.. ciężkie życie biedaka :juanlaugh:
  2. A

    Indyki, czyli gry, o których na 99.9% nie słyszałeś

    Fallout 2 to jest jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Przeszedłem kilka razy, a jeszcze parę lat temu sobie zainstalowałem na laptopie i miałem ambitny plan przejść jeszcze raz, ale nie starczyło czasu. Arcydzieło
  3. A

    Indyki, czyli gry, o których na 99.9% nie słyszałeś

    Swego czasu ostro graliśmy w dont starve together z narzeczoną :antonio: a odkryliśmy tak na prawdę może z 5% tej gry jak nie mniej, bo jest tak zajebiście skomplikowanie złożona, że masakra. Do tego jest wkurwiająca, bo zbudujesz sobie fajną bazę, już Ci w miarę zaczyna się układać, a nagle...
  4. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Ja to czekam aż GoW ragnarok stanieje. Uwielbiam tą grę. Nawet moja narzeczona momentami siedziała oglądała jak gram w poprzednią część :lol: i te ,,chłopcze" głosem Kratosa to było mistrzostwo
  5. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Właśnie ogrywam horizona 2. Najlepsze jest to, że w tej grze biegam odkrywam wszystko co się da, robię wszystkie misje poboczne. Gra ogólnie mnie wciąga, fabuła niby mogła być ciekawa, ale jest jakoś tak dennie zrobiona, że dialogi czytam w przyspieszeniu i jak najszybciej ,,przeklikuje"...
  6. A

    Seriale

    Kurna, a ja mam z tym serialem tak, że bardzo mi się podobał. Obejrzałem z 2 albo 3 sezony i już nic z niego nie pamiętam i teraz szkoda mi oglądać od początku, ale i bez sensu oglądać dalej jak nic nie pamiętam. Starość nie radość
  7. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Wiesz co ja instrukcję na pepperze znalazłem. Miałem swoje konto na pl i dodałem po prostu następnego użytkownika na turcję i kupuję na tym tureckim, a gram na swoim. To samo jest z ps+.
  8. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Ja ostatnio cały czas kupuję
  9. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Widzę chwalicie tego steam decka. Powiecie mi w skrócie jak ten sprzęt działa. Rozumiem, że to taki handheld pc? Można na tym piracić gry czy trzeba oryginały z tego steama?
  10. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Ja kiedyś trochę grałem na ps4pro, bardzo przyjemnie się grało. Sterowanie pod konsolę było jak najbardziej ok, ale mnie przytłoczył ogrom tej gry plus jakoś nie lubię jak gra nie ma języka polskiego i w ogóle nie wciągnąłem się w fabułę.
  11. A

    Diablo

    Z sentymentu do druida z d2. No za dużo nie pograłem, kilka pierwszych skilli wilkołaka, ale nie wydawał mi się za ciekawy. Chciałem jeszcze tego łotrzyka przetestować, ale nie zdążyłem
  12. A

    Seriale

    Ja dopiero zacząłem oglądać i nie wiedziałem czy warto. W takim razie oglądam dalej
  13. A

    Diablo

    Ja znalazłem czas tylko na godzinkę gry druidem, więc mało zobaczyłem. Klimat filmików na pewno fajny, jak to zawsze w diablo było. Drzewko umiejętności trochę mi się nie podoba, ale w sumie mało tego zobaczyłem. Pewnie i tak ogram jako fan gier hack'n'slash
  14. A

    Seriale

    Oglądał ktoś serial Carnivale z 2003 roku? Jest na hbo max, ma dobre oceny, ponoć jest niezły, tylko minus taki, że po 2 sezonach się urywa i jest niedokończony
  15. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Ja, co prawda na ps4, ale w zasadzie tak samo można na ps5, kupuję cyfrowe wersje gier tylko z tureckiego psstore. Znalazłem na pepperze instrukcje jak to robić. Zasada prosta, jednego użytkownika trzeba dodać na Turcję, założyć konto na cinkciarzu do płacenia. Godzinę się pobawiłem, a teraz...
  16. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Zazdroszczę. Ja już zapowiedziałem narzeczonej, że jak kupię GoW to się wyprowadzam na tydzień do drugiego pokoju :lol:
  17. A

    Seriale

    Zasnąłem już na początku. Gdybym wiedział, że cały 7 nic nie wnosi to bym od razu na 8 przeskoczył.
  18. A

    Seriale

    Wczoraj z braku laku odpaliłem TLoU i ledwo przebrnąłem przez 7 odcinek. Miała być miazga, wyszła ostra nuda...
  19. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Pykam sobie trochę w horizon forbidden west :antonio: w sumie uwielbiam ten klimacik strzelania z łuku w maszyny. Miałem ograć cyberpunka, ale odpuściłem jeżdżenie samochodem po zamulonym najt siti na rzecz jeżdżenia na grzbiecie śmigacza po pięknym zakazanym zachodzie
  20. A

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Tu jest ogromna biblioteka gier w abonamencie. Z tureckiego psstore wychodzi jakoś 100 zł za rok abonament. Teraz pobrałem horizon forbidden west, ghost of tsushima, resident evil 7, ale tytułów do nadrobienia mam tam całą masę: https://ps-plus.pl/encyklopedia/psplus#S Tu jest cała lista gier...
Back
Top