Właśnie ogrywam horizona 2. Najlepsze jest to, że w tej grze biegam odkrywam wszystko co się da, robię wszystkie misje poboczne. Gra ogólnie mnie wciąga, fabuła niby mogła być ciekawa, ale jest jakoś tak dennie zrobiona, że dialogi czytam w przyspieszeniu i jak najszybciej ,,przeklikuje"...