Powiem Wam, że byłem nakręcony na the last od us przed pierwszym sezonem. Myślałem, że HBO zrobi kolejny dobry serial, a przez te chore klimaty lpg i wybór głównej aktorki nawet nie dałem rady skoczyć pierwszego sezonu. Ostatnio nie miałem nic do oglądania to spróbowałem odpalić drugi sezon...