Tu masz skrót
https://www.polsatsport.pl/film/jan-cieplowski-vitaliy-yakimenko-skrot-walki_7202647/
Pamiętam jak na żywo oglądałem to 2 rundy dla Yakimenko dawałem bez żadnych wątpliwości. Ukrainiec się mocno rozwija, walczy fajnie dla oka i efektowanie. Dla mnie Przybysz to jednak półka wyżej.
Zabrakło doświadczenia no i zapaśniczo było słabo. Ja byłem nawet w 2 rundzie cały czas przekonany że wygra i szkoda tej gilotyny bo Misiuk był już fioletowy...
Ares FC 37
Ciekawy bet na dzisiejszej gali. Faworyzowany jest Andrii Misiuk, absolutnie nic ciekawego nie ma w tym gościu to taki typowy zawodnik z pankrationu z jakimiś tam tytułami amatorskimi. W 5 zawodowych walkach z nikim poważnym nie wygrywał i dodatkowo jego rekord nie zawiera 2 porażek...
I pamiętajcie żeby nie kłócić się z rodzinką, nawet z lewakami. Ten jeden dzień w Wigilię im odpuścić - przegrupować się i jutro jazda z nimi do spodu:robbie::robbie::robbie:.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.