ja śledze prawie nieprzerwanie F1 od 2006 chyba (odpuściłem jedynie półtora sezonu dominacji mercedesa w sezonach 15/16, gdzie oglądałem jakieś 1/3 wyścigów)
w ostatnich 2 latach obejrzałem wszystkie kwali i wyścigi od dechy do dechy
i powiadam wam tak
Williams nie musi być takim wielkim szrotem...