też to miałem wchodząc na główną strone forum
ale jak wchodzilem w jakiś konkretny temat przez google np to działało normalnie
miałem o tym napisać dziś po południu ale w momencie jak już pisałem post to się naprawiło
odpaliłem bench boosta
wybrałem najgorszy moment w historii bo 2 graczy z podstawy nie zagra na pewno (Auba i Rashford) zmiennicy nie najgorsi na ławce czekają (Anderson i Pereira) ale bench boost spalony za zero praktycznie
no ale calculated bo po przerwie chce grać dziką karte i oczyścić...
tak, testowałem na PC
jeden duży minus w APEXie to niestety nuda w mid-game
troche za mało graczy na mapie jest, powinni podbić do "standardowej" 100 i by było git
bo teraz sytuacja często wygląda tak że do 10 minuty nic się nie dzieje (albo ja mam takiego farta i skacze w takie miejsca) i jest...
Malik się skończył na "Do rana"
potem zaczął dawać jedymie głupie i ordynarne teksty pod gimnazja (i w dodatku w kółko te same) bo się sprzedają
szkoda tylko że Sentino jest taki głupi i na swojej piersi wypromował taki chłam a sam będąc 20 klas lepszym muzykiem musiał wypierdalać
battleroyale mnie zupełnie nie kręcą ale ściągnąłem tego Apexa do testów i naprawde fajna jest ta gra
graficznie super, mechanicznie też i serwery działają jak powinny
szkoda tylko że żeby położyć kogoś z dobrym pancerzem trzeba wjebać 40 magazynków, zapomniałem jak bardzo nie lubie gier z takim...
dobra akcja wgl z 21 Savage :lol:
wczoraj zawinęła go służba imigracyjna, chłop się kreował na ATL nativa który walczył tam od dziecka na ulicy a się okazało że jest z Londynu i przyjechał do USA w wieku 13 lat po czym po roku wygasła mu wiza i tam został
teraz się nagle obudzili i grozi mu...
strasznie mi się wkręciło Culture Migosów, szkoda że 2 część to totalny chłam
super wykreowane brzmieniową są te traczki + w wielu numerach padają naprawde fajnie poskładane wersy
u mnie Sterling na kapitanie też z tego powodu że dużo mniejszy % posiadania miał niż Kun
może Kun nie wyjdzie w 2 meczu xd
najweselej to i tak mają goście co postawili na Sane :lol:
zresztą oni nagrywają z każdym kto zapłaci tak jak było mówione
wystarczy że ktoś wyłoży ze 20k$ i jest ficik, a quebo po wyruchaniu gimnazjów razem z taco biedny nie jest więc może wyłożyć
jedyny ewentualnie szokujący feat to adele
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.