Ferrari ma jakieś problemy z silnikami, jeździli na "safe mode" stąd ta strata podobno (byli najwolniejsi na wszystkich "speed trapach")
i ogólnie wszystkie teamy korzystające z jednostki Ferrari miały jakieś problemy
Haas miał problem z ładowaniem MGU-K do pełna co zabrało im pare setek
a w...