moim zdaniem Lonzo jest bezużyteczny bo nie ma rzutu i jest podatny na kontuzje, dodatkowo Jrue jest lepszy - powinni go handlować za coś, może nawet przy użyciu tego 4 picku w paczce jeżeli pojawi się jakieś fajne nazwisko
Ingram, Hart i Zion + Jrue spoko nawet, no ale wiadomo że to nie jest...