tekashi 69 prawdopodobnie będzie miał robione 69 z murzynami w pace przez bardzo długi czas
https://www.justice.gov/usao-sdny/pr/recording-artist-and-performer-tekashi-6ix-9ine-and-five-other-members-and-associates
wszystkie bity i teksty dla "Pioruna" robili chłopaki z PRO8L3Mu więc co się dziwić że jako tako coś to prezentuje
chociaż ten typ nawija niesamowicie marnie i bez charyzmy, mogli dać tę rolę po prostu Oskarowi + zapłacić im za całe OST do filmu i by było dużo lepiej
współczuje
miałem każdego bfa od bc2 na premiere, w każdym kosiłem na solidnym poziomie mase godzin ale powiedziałem dosyć po tych zabugowanych i wybrakowanych produktach które dostałem przy okazji premier 4 i 1
3 była najlepsza w chuj jeżeli chodzi o sieciowe rozgrywki (mimo że był to początek...
przeszedłem tą Mafie z plusa też
ona była zjebana przez powtarzalne misje, praktycznie wszystkie identyczne
idziesz gadać z NPC > idziesz zajebać mase pionków > rozdzielasz tereny > potwórka
i tak przez całą gre
mimo że sama oś fabularna i sposób realizacji był nawet spoko to ta powtarzalność...
nie wiem czy bez bana bo się nie logowałem na fife od tamtej pory, nie chce mi się grać już w tą gre
coinsy sprzedawałem całe na raz na stronce supercoinsy.pl po 35zł za 100k, ale teraz już się tego nie opłaca robić bo skupują po 20zł
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.