Wydaje mi się, że Adamek mógłby wyboksować wszystkich z tych walk które proponujesz. Szkoda, że Tomek tak długo kisi się z tym Bloodworthem, jak by zmienił trenera trochę wcześniej to może by się nie wypalił tak szybko a teraz trochę zapóźno już na to.