AJ nie będzie walczył z Oritzem w najbliższym czasie ;d Kubańczyk by go zdmuchnął.
Wydaje mi się, że Joshua powinien celować w Furyego, styl robi walkę myślę, że ma większe szanse z nim niż z Ortizem czy nawet Hayem.
Stevenson na pewno stanowi spore zagrożenie ze względu na moc i zasięg, tyle że ostatnio zaczyna zwalniać i nie wyglądał już tak imponująco w ostatnich walkach mimo wygranych.
To była akurat słabsza walka Wildera, Molina ma dosyć duży zasięg no i trafił nieźle Wildera. Mimo wszystko ja nie mam złudzeń to będzie krótka walka, jak Szpila przetrwa z 3 rundy to będzie nieźle.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.