Search results

  1. OwnedUp

    Boks

    Strasznie wyrównana walka, początek przespany przez Warda i później wyrównane rundy, mogło iść w obie strony.
  2. OwnedUp

    Boks

    Spence zniszczył Bundu teraz o pas.
  3. OwnedUp

    Boks

    Średnio Kovalev, jak by Chilemba nie miał waty w łapie to kto wie bo trafiał nieźle w pewnych momentach.
  4. OwnedUp

    Boks

    Oritza nie wezmą za duże ryzyko, będzie pewnie jakiś średni rywal na lato i później o ile Fury wygra mogą zrobić walkę jesienią.
  5. OwnedUp

    Boks

    AJ nie będzie walczył z Oritzem w najbliższym czasie ;d Kubańczyk by go zdmuchnął. Wydaje mi się, że Joshua powinien celować w Furyego, styl robi walkę myślę, że ma większe szanse z nim niż z Ortizem czy nawet Hayem.
  6. OwnedUp

    Boks

    Było już wiadomo od pierwszej rundy, Martin dziurawy AJ dobrze wszedł do walki.
  7. OwnedUp

    Boks

    Dobrze zaczął AJ No i będzie koniec XD
  8. OwnedUp

    Boks

    Ja miałem chyba 6-3 dla Adamka do 10 rundy
  9. OwnedUp

    Boks

    Broner podobno poszukiwany za rozbój z użyciem broni ;d
  10. OwnedUp

    Boks

    Na razie wygląda jak terminator w ringu, może nawet top 1 w obecnej wadze ciężkiej.
  11. OwnedUp

    Boks

    Quigg - Frampton dobra walka szkoda tylko, że Quigg przespał pierwszą połowę walki i znacznie utrudnił sobie sprawę bo końcówkę miał naprawdę mocną.
  12. OwnedUp

    Boks

    Khan dostanie KO od Canelo, wpadnie niezła kasa później walka z Brookiem w UK też się nieźle sprzeda no i można kończyć karierę.
  13. OwnedUp

    Boks

    Stevenson na pewno stanowi spore zagrożenie ze względu na moc i zasięg, tyle że ostatnio zaczyna zwalniać i nie wyglądał już tak imponująco w ostatnich walkach mimo wygranych.
  14. OwnedUp

    Boks

    Martin zdąży ten pas stracić zanim Szpilce udało by się przebić w rankingu.
  15. OwnedUp

    Boks

    Dużo nie trafiał, ale miał swoje okazję.
  16. OwnedUp

    Boks

    Szpilce brakuje mocy w łapie. Niby trafiał ale to wszystko spływało po Wilderze.
  17. OwnedUp

    Boks

    Haye najcięższy w karierze. Mam nadzieje, że nie odbije się to za dużo na szybkości.
  18. OwnedUp

    Boks

    Haye jest na hali razem z Frochem. Chciałbym żeby Haye wrócił jeszcze w niezłej dyspozycji ale się zobaczy.
  19. OwnedUp

    Boks

    To była akurat słabsza walka Wildera, Molina ma dosyć duży zasięg no i trafił nieźle Wildera. Mimo wszystko ja nie mam złudzeń to będzie krótka walka, jak Szpila przetrwa z 3 rundy to będzie nieźle.
  20. OwnedUp

    Boks

    Szpilka bez szans po pierwszym dobrym prawym prostym będą dechy.
Back
Top