Szkoda chłopa. Czereśni w chuj do zebrania, sesja dociążania zaplanowana, potem browarek, a tu trzeba nagle na meczycho lecieć i oglądać jak szczypiory za balonem biegają. Przecież tam chłopy ledwo 80 kg pewnie przekraczają ::clintdis::
Fani to są od oglądania filmików i pozytywnego komentowania, żeby odsłony się zgadzały i można było hajs kroić. Negatywnych komentatorów uprasza się o zamknięcie mordy :D.
Najlepsze, że to nie skąpstwo przecież Betfan by zapłacił. Po prostu odpierdolił temat jak najmniejszym wysiłkiem i elo. Podobnie jak przygotowania do każdej walki.
Chłop świadomie zdecydował się na rolę klauna w cyrku i tyle. Te zasady i inne gówno to tylko pierdolenie pod publikę.
Co on mógłby innego robić, żeby taki hajs wyciągnąć.
Pudzian szuka już fanów dociążania w całej Polsce, tu np. na lokalnym festynie. Nawet pod koniec zapowiedział jakie przyjemności czekają w kazamatach Białej Rawskiej.
Że ktoś płaci za takie gówno. Ciekawe czy pójdzie w PPV czy po prostu w ramach abonamentu.
Gratulacje dla Paula i Tysona, za to że byli w stanie sprzedać Netflixowi taki badziew :D.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.