Skończyłem książkę Zlatana! Książka fajnie napisana... łatwa do czytania. Dużo ciekawych wątków z dzieciństwa Ibry, szatni klubowych... Najciekawsze są opisy/relacje z trenerami Pepem, Mou i Capello. Oczywiście są też smaczki z tych wszystkich transferów Zlatana negocjacje itp. Ogólnie to polecam :)