Lepsza teraz "niespodzianka" niż płacz za kilka lat jak inne sportowe kobiety, że przez wyczynowe uprawianie sportu nie mogą zajść w ciążę lub coś smutnego się z ciążą stało. No nic miejmy tylko nadzieje, że dzieciak i Aga będą zdrowe dodatkowo będzie mało kilogramów do zabijania , a Kowalik...