nóweczka polóweczka:
http://allegro.pl/koszulka-polo-venum-mma-ufc-ksw-jose-aldo-nowa-i5136146360.html
oraz nóweczka koszuleczka:
http://allegro.pl/nowa-koszulka-manto-najtaniej-i5136146713.html
dla Maarocksiaków bez licytacji! :D
@DanielGarcia
ja miałem, napisałem do nich, żeby mi wyzerowali konto, a oni mi odpisali, ze mogą jedynie zablokować je. No to podziękowałem i wybrałem innego buka :)
a na dzisiaj gram City po ciekawym kursie
na dzisiaj puściłem: Katar + Dania.
- Myślę, że coś się święci i dojdzie do jakiegoś przekrętu w naszym meczu. Gospodarze są tak blisko finału, i w nim nie wystąpią?
- Odnośnie Duńczyków, to solidny zespół, przegrali o 'włos"z Hiszpanami. Myślę, że Hansen pociągnie swój zespół do zwycięstwa.
takie coś puszczę na KSW:
1. Vaso + Gamrot
2. Nastula + Mańkowski
3. Strus
a na dzisiaj grubiej wejdę z jednym kuponem:
1. HNK Rijeka - Standard de Liège : 2 (remis nie ma zakładu)
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.