Dzis robimy rozgrzewka, musze jeszcze napisac nowy skrypt rankingu, poprawic kwestie starzenia sie zawodnikow, poprawic sytuacje z walkowerami, wyzwaniami offline i jeszcze sporo sie rzeczy znajdzie. Licze, ze do poniedzialku sie wyrobie i sprobuje zostawic gre na caly tydzien.