Przecież tłumaczę wam od ładnych kilku lat (chuj, że konto mam krócej), że Panowie Kawulski i Lewandowski traktują ksw jak dojną krowę. Plan jest taki aby wydoić ile się da i zwinąć/odsprzedać biznes. Przyjdzie Kawul do Borka na kanapę i opowiada głupoty o "odpowiedzialności za dyscyplinę"...
Ten finał idealnie obrazuje z jakim podturniejem mieliśmy do czynienia. Zdelegalizować piłkę reprezentacyjną i zostawić aby Premier League. Panie Zlatan, Panie Jose. Czekam
O ile pana Piotra bardzo szanuję tak nie rozumiem fascynacji(dobre słowo ?) Narkunem i Materlą. Pierwszy w każdym możliwym wywiadzie stara się przekonać o znaczeniu "paska" KSW i że trenował całą karierę by owy "pasek" zdobyć :DC:. Drugi natomiast przekonuje w Puncherze u Borka, że chce mieć...
Ciebie spytam, bo jesteś jednym z bardziej ogarniętych 'piłkarsko' na cohones.
Od tygodnia się zastanawiam kto jest obecnie najlepszym ŚO na świecie. Zastanawiałem się czy Boateng czy jednak Bonucci, stanęło na Włochu. Ty jak uważasz ? Może masz inny typ.
Nie chcę wyjść na hejtera, ale mógł Nawałka zachować zmianę bramkarza na koniec.
Na 10 strzelanych karnych Fabiański ani razu nie rzucił się w dobry róg. Nie mówię o bronieniu, mówię o rzuceniu się w dobry róg.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.