Search results

  1. Suchar

    Piłka nożna

    To jest robota napastnika, żeby sytuacje więcej niż stuprocentowe wykorzystywać. Nie widzę powodu, żeby chwalić go niesamowicie, bo zrobił to, co musiał, nic ponad to. Jakby tego nie strzelił to by przecież wieszali na nim psy. Na sukces pracuje cała drużyna, na przykład przy pierwszej bramce...
  2. Suchar

    Piłka nożna

    Nieważne, jak długo będę śledził artykuły o piłce, nigdy nie pojmę, jakim cudem zatrudniają tam (przynajmniej w Polsce) ludzi, którzy nie bardzo rozumieją ten sport. Jak można pisać o występie Milika "fenomalny, zjawiskowy, magiczny", kiedy koleś do kurwy nędzy dwa razy w bardzo nieskomplikowany...
  3. Suchar

    Piłka nożna

    Wszedłem tu dla komentarza "POLSKIE NAPOLI". @mat01 zawiodłem się
  4. Suchar

    Piłka nożna

    Wszyscy znowu na Arka, a o Rybusie, który zawalił obie bramki i mało brakowało i by zawalił 2 następne tylko pojedyncze głosy.
  5. Suchar

    Wiedzmin 3 - GameZone

    Przeczytałem wszystkie części, serialu nie oglądałem. Wszystko proste jak budowa cepa, żeby jak najwięcej osób to przeczytało. Taki Zmierzch dla facetów. Jedyne co spaja te książki to zwroty akcji, które przyznaje - są naprawdę niezłe.
  6. Suchar

    Wiedzmin 3 - GameZone

    Bycz plis, gdzie Martin a gdzie Sapkowski. Gdyby w książkach Martina bohaterowie nie ginęli to niczym by się to nie różniło od setek innych fantasy dla nastolatków.
  7. Suchar

    Piłka nożna

    Nie zapominajmy o polskim Leicester. Też chłopaki wykonali dzisiaj kawał roboty
  8. Suchar

    Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

    @michi972 dzięki za podsunięcie Karakhanyana. Nie sądziłem, że kiedyś do tego dojdzie :crazy:
  9. Suchar

    Piłka nożna

    Bierę karnet i pakiet na 3 mecze. Jak się bawić to się bawić
  10. Suchar

    Piłka nożna

    @chudy ewidentnie nie rozumiesz, co to znaczy być kibicem piłki nożnej, a nie kibicem klubu piłkarskiego.
  11. Suchar

    Piłka nożna

    Bayern Barcelona równo, Atletico silniejsze od City, PSV od Borussi i zostaje dwóch ogórów, ale śmiem sądzić po tym, co pokazali ruscy z Ajaxem, że od marnego Celticu gorsi nie są
  12. Suchar

    Piłka nożna

    Co wy gadacie, D najmocniejsza zdecydowanie
  13. Suchar

    Piłka nożna

    Z kartą można kupować przez internet. Już na szczęście wyrobiłem, żeby zobaczyć wpierdol od Napoli.
  14. Suchar

    Piłka nożna

    Gówno, wielkie, jebane, śmierdzące gówno. To jedyne, co mi przychodzi na myśl po tym meczu.
  15. Suchar

    Piłka nożna

    Żewłakow twierdzi, że Dundalk zadowolił się już wynikiem. Czy naprawdę jest tu jeszcze ktoś, kto go lubi jako komentatora? Chyba muszę poszerzyć grono "ignore" ;)
  16. Suchar

    Piłka nożna

    powiedz to naszym zawodnikom mma
  17. Suchar

    Piłka nożna

    Od oglądania Langila dostaję raka. Taki czarny Kosecki, tylko jeszcze dwa razy gorszy
  18. Suchar

    Historyczny Sig-Bet!

    Zrobili szum, ponabijali lajki, nawalili fejmu i parę godzin po odwołują. Attention whores :D
  19. Suchar

    Historyczny Sig-Bet!

    Porażka Nate'a boli w chuj, ale to, że Charles zostaje, a Bęben odchodzi wkurwia jeszcze bardziej
Back
Top