Powiem wam, że jestem zadowolony z meczu. Zobaczyłem na własne oczy ścisły światowy top, mojego idola Czerwińskiego, świetne składne akcje... No i nie można zapomnieć o Borussi.
Tak serio - oprawa mega, za same race stadionu by nie zamknęli, bo całkiem sporo na sektorze mieli też chłopaki z...