Lewy w lidze to profesjonalista i maszyna, w kadrze gra dla siebie i wygląda na to, że mu dużo bardziej zależy. Przez to strasznie się spina, jak nie on. W ostatnich 2 meczach był najgorszy na boisku, żadne podanie czy strzał mu nie wyszły. Kto by pomyślał, że dojdziemy do ćwierćfinału z Lewym...