Ja za dzieciaka byłem leworęczny. Ale to były dziwne czasy na wschodniej Polsce, pewnie myśleli KI DIABEŁ KURWA, tak się różni od innych dzieci.
I mnie zmatrixowali wychowawczyni z mamuśką i teraz jestem praworęczny. Trochę szkoda, może byłbym lepszy w sw jako mańkut albo miał inne lepsze cechy...