No nie da sie nie lubic tego dziadostwa jak juz masz :D Androidy tez sa fajne i jak ktos chce to jest git. Sam mialem.
Jednak, np przez ostatnie lata wbudowana przegladarka interetowa to byla jakas kpina niestety, do tego milion roznych rozdzielczosci, wersji tej przegladarki, wersji systemu...