I to jest argument, ktory przemawia za Windowsem. Ja doplacilem do Maca, nie dla logo czy aluminiowej obudowy, dlatego bo jest na jadrze Unixa. Oprogramowanie, ktore nie jest dostepne lub skomplikowane do instalacji na Windowsie. Terminal, ktory jest przyjazny w uzytkowaniu. Po prostu latwiej...