Search results

  1. dufia

    HaxBall

    dziwne
  2. dufia

    HaxBall

    a bez hasla? http://www.haxball.com/?roomid=~26f047b0e09492a3174546dfc2d14932186865cab85f8760e144c9027849b1df6
  3. dufia

    HaxBall

    wejdz ktos zebym mogl sprawdzic jakie sa pingi jak zakladam wbijamcwela http://www.haxball.com/?roomid=~2796f356408b0d6bfae6dc5838c256ea04d73904901e419dc895d7014953598bb&pass=1
  4. dufia

    HaxBall

    No ja nie zaloze pokoju z Anglii...
  5. dufia

    HaxBall

    kto ma najlepszy ping jak zaklada?
  6. dufia

    Tanio skóry nie sprzedam

    uwaga bardzo specyficzny humor :D
  7. dufia

    Wielka Bitwa Cohones

    Mistrz vs pretendent na short notice, nie robmy sobie jaj. Connor przez TKO :D
  8. dufia

    Pogotowie informatyczne

    Nie wiem, moj chodzi i mam nadzieje sie nie przekonac :D
  9. dufia

    Pogotowie informatyczne

    I to jest argument, ktory przemawia za Windowsem. Ja doplacilem do Maca, nie dla logo czy aluminiowej obudowy, dlatego bo jest na jadrze Unixa. Oprogramowanie, ktore nie jest dostepne lub skomplikowane do instalacji na Windowsie. Terminal, ktory jest przyjazny w uzytkowaniu. Po prostu latwiej...
  10. dufia

    Pogotowie informatyczne

    Sam uzywalem Windowsa przez wiele lat i nigdy nie mialem wirusow. To jest kwestia tego jak "sie prowadzisz", ze tak powiem. Na MacBooki nie ma wirusow, dlatego ze na Maci nie oplaca sie ich pisac po prostu, duzo lepiej na Windows :)
  11. dufia

    Pogotowie informatyczne

    Nie wiem dlaczego akurat tylko Typer robi problemy z logowaniem, ale na Twoim miejscu bym sie nie logowal do banku online. Na przyszlosc, jesli nie jestes graczem, polecam MacBooka, mozna zapomniec o wirusach, raz na zawsze. Magia ;)
  12. dufia

    Co ja pacze ?? Czyli nowy wyglad strony głownej mmarocks

    To i ja dorzuce swoje trzy grosze. Ogolnie wypas, o wiele przyjemniej nam sie bedzie przegladac glowna. Wersja mobilna tez smiga jak nalezy. Mam jednak kilka uwag. Jak dla mnie troche za duze kontrasty, bialy na czarnym za bardzo mi daje po oczach. Troche bym zwiekszyl odstepy pomiedzy...
  13. dufia

    EA SPORTS™ UFC®

    @Spike Juz wykminilem, trzeba wydawac te srebrne monety na training packi w sklepie, inaczej bedziesz za bardzo z tylu tak jak ja bylem. W tych pakach tez nowy zawodnicy wypadaja :)
  14. dufia

    EA SPORTS™ UFC®

    ok pokonalem Jonesa ale chyba z 15 razy musialem sprobowac
  15. dufia

    EA SPORTS™ UFC®

    Ja nie umiem pokonac Jonesa, jak mam go niby pobic jak ja mam 700 zdrowia a on 1700? Napewno nie bede kupowal wirtualnych monet :D
  16. dufia

    Tanio skóry nie sprzedam

    Hah zapowiada sie niezla seria :D Znajomy byl z Arabem na jakims obozie sportowym dobre kilka miesiecy temu, mowil, ze wysportowany chlopak i ze leci na sporotowo teraz :)
  17. dufia

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Pierwsza czesc byla swietna, gameplay i genialna muzyka. Zaraz kupuje :D
Back
Top