Chlopie wrzuc na luz, ja wyrazilem tylko swoja opinie. Nie wiem co sie wydarzy i nie zamierzam sie z kimkolwiek sprzeczac ani komukolwiek cokolwiek udowadniac. Czas pokaze kto ma racje :beer:
No dobra, tak na powaznie, bez nabijania sie. Nawet jesli go McGregor nie ustrzeli na poczatku walki to RDA sie spompuje, wystrzela i bedzie po zabawia tak czy owak. RDA na koksie to nie ta samo co RDA bez koksu. Wydaje mi sie, ze w poprzedniej walce mial szczescie, ze sie szybko uporal z...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.