jak waldek zakontraktowany to mam nadzieje ze elite pierwsza przełamie bariery i zrobi walke chłop vs baba, od razu można wrzucić jakiś intergender belt
Ja tu stawiam na lil masti jedyna rzecz jaka w tym starciu niepokoi to przewaga kg u Ewki, gdzieś widziałem że limit tu ma być 61kg a pani bokserka już coś kombinuje żeby podnieść do 63.
ktoś już obczajał walkę santosa z polityło? Brazol z jednym karakanem teoretycznie lepszym niż polityło wygrał pierwsze 2 rundy więc powinno być tu tak samo.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.