no tak lepiej sie bawić w dołki a potem płacz i zgrzytanie zębów że bitek wzrósł a się nie kupiło
alty takie jak litecoin zyskują głównie przez zapchaną sieć bitka, wejdzie lightning network to kasa spłynie ładnie do bitka z powrotem
Jak ktoś będzie umiał przetrzymać przez co najmniej rok to...
Nie wiem czy było
Martin zdradził że po zwakowaniu pasa przez Różala ksw ma w planach zrobić grand prix w wadze ciężkiej. Turniej miałby się składać z 4 lub 8 zawodników. 1 walką tego turnieju miałoby być Rodriguez vs Andryszak
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.